Akcja czytelnicza

„Dzień Pluszowego Misia”

W listopadzie przeprowadziliśmy akcję czytelniczą pt. „W Dniu Pluszowego Misia”. Na korytarzu przygotowaliśmy dwie gazetki. Jedna pt. „Jak to z tym pluszowym misiem było?” druga „Kubuś Puchatek nauczy Cię życiowych mądrości”. Dzieci mogły zapoznać się z historią Kubusia Puchatka oraz innych misiów, bohaterów książek i filmów oraz poczytać sporo mądrości życiowych wypowiedzianych przez Puchatka. W bibliotece przygotowaliśmy wystawę książek, których bohaterami są misie. Na każdego ucznia, który odwiedził w tym dniu naszą bibliotekę czekały konkursy. Po udzieleniu  poprawnej odpowiedzi na wylosowane pytanie każdy otrzymywał misiowego żelka, dyplom „Przyjaciela Pluszowego Misia” a na najmłodszych czekały także misiowe odznaki.

Akcja przebiegła fantastycznie. W bibliotece, na przerwach brakowało miejsca J