karate, taniec, gra na instrumentach

Spotkanie organizacyjne z osobą prowadzącą zajęcia taneczne odbędzie się we wtorek, 14.04.2015 r.  o godzinie 13:20 na terenie szkoły.

Spotkanie organizacyjne z osobą prowadzącą zajęcia z karate odbędzie się w środę, 15.04. 2015 r.  o godzinie 10:40 na terenie szkoły.

Wszystkie osoby chętne do nauki gry na keyboard lub na gitarze zapraszam do  umówienia się  na spotkanie z Dariuszem Cichoniem nr. tel. 726 269 375.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów oraz rodziców na te spotkania. Będzie można bliżej zapoznać się z charakterem tych zajęć, jak również porozmawiać na tematy organizacyjne tj.  termin zajęć oraz odpłatność.

Zajęcia z karate

odbędą się w środę, 06.05. 2015 r. na terenie szkoły o godz.

15:00 dla klas 0,1,2,3,4 Szkoła Podstawowa,

16:00 dla klas 5,6 Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum.

Oświadczenia, zgoda rodziców na udział w zajęciach do odebrania u wychowawców lub na orliku u Pani Elżbiety Hryniak.

oswiadczenie_na_karate.docx