Bajkowy bal karnawałowy w naszej szkole

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów klas I -III SP w naszej szkole to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. 13 lutego już od rana w przedszkolu i w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów  bajek. Małe księżniczki, wróżki, kowboje, strażacy pląsali w rytm muzyki przygotowanej przez profesjonalnego DJ-a. Tematem przewodnim tegorocznej zabawy karnawałowej byli ,,Flinstonowie". Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach i zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Bal umożliwił uczestnikom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym milusińskim, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Nauczyciele wychowania przedszkolnego: Beata Nowak, Beata Madej, Ewa Małopolska

Opublikowano: 03 marca 2020 08:42