SUKCES NASZEGO UCZNIA W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM !!!

Milo nam poinformować, że nasz uczeń Kamil Biłas ( kl.7) zdobył 1 miejsce w międzynarodowym konkursie na szopkę bożonarodzeniową zorganizowanym przez miasto Svidnik w Słowacji.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 stycznia 2020 r. w Muzeum Historycznym w Dukli. Galę zaszczycili przedstawiciele władz miasta Svidnik, laureaci konkursu, opiekunowie oraz przedstawiciele Samorządów naszego regionu.

Na wystawie prac można było obejrzeć nagrodzone szopki, a głównym przesłaniem konkursu była ekologia i natura. Wszystkie dzieła wykonane były z materiałów naturalnych, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność.

Wystawę szopek można oglądać w Muzeum w Dukli do 2 lutego, natomiast szopka Kamila jest już u nas i chętnych zapraszamy do szkoły w celu jej obejrzenia.

Serdecznie gratulujemy Kamilowi !!!

Opublikowano: 29 stycznia 2020 07:12