Bezpieczne ferie

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami klasa V przygotowała prezentację oraz apel, podczas którego uczniowie udzieli wielu rad na bezpieczne ferie zimowe. Po występie, pani Dyrektor Katarzyna Dubis rozdała dyplomy oraz nagrody w konkursie plastycznym pt. „Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe?” zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Elżbiety Hryniak i Katarzyny Tomkiewicz. Uczniowie klas I-III oraz IV-VI wykonali prace plastyczne związane z powyższą tematyką.

Wyniki konkursu:

Kategoria I