Bal absolwentów szkoły w Jaśliskach.

W dniu 11 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się pożegnalny bal absolwentów, w którym uczestniczyli uczniowie klasy III Gim., VIII i VII SP. Wszyscy uczniowie na bal pojawili się w pięknych kreacjach, z uśmiechem na twarzy i dużym zapałem na świetną zabawę. Sala była wystrojona zgodnie z pomysłem absolwentów co dodatkowo wpływało na miłą atmosferę. Zabawy prowadził DJ, ale i uczniowie wprowadzali w czyn swoje pomysły,  a więc nie zabrakło: „kaczuszek”, „belgijki”. Każdy świetnie się bawił. Wspaniała zabawa, poczęstunek oraz rozmowy koleżeńskie minęły bardzo szybko i nadszedł czas zakończenia balu. Każdy z uczestników wracając do domu niósł miłe wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Opublikowano: 03 lipca 2019 11:17