Sprawozdanie z wycieczki klasy VII SP do Magurskiego Parku Narodowego.

Dnia 6.06.2019r. odbyła się wycieczka klasy 7 do Magurskiego Parku Narodowego.O godzinie 8.00 uczniowie wraz z opiekunami Panią Haliną Lorenc i Elżbietą Hryniak, wyjechali spod budynku szkoły i już po ok. 40 minutach byli u celu. Na miejscu zostali podzieleni przez przewodników na 3 grupy.  Każda z grup wykonała zadania, które w większości związane były z przyrodą. Wędrowali po lasach i łąkach. Zawzięcie rozwiązywali zagadki, mocno angażując się w pracę grupową. Ostatecznie wszystkim udało się rozwiązać zadania , które zakończyły się sukcesem, dzięki wspólnemu działaniu. Po wysiłku uczniowie usiedli na ławkach, co było oznaką końca zaplanowanej wyprawy, a następnie opowiadali swoje przeżycia z trasy. Po odpoczynku uczniowie klasy 7 podziękowali przewodnikom  i z uśmiechami na twarzy wyruszyli w drogę powrotną. Pobyt w Magurskim Parku Narodowym był fantastyczną przygodą. Każdy mógł doświadczyć czegoś nowego.

Opublikowano: 25 czerwca 2019 07:28