Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

W dniu 09.04.2019 r. w Szkole Podstawowej w Dukli miał miejsce  Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej.  Honorowy patronat sprawował  nad nim starosta krośnieński Jan Pelczar. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: SP kl. IV- VI, SP kl.VII- VIII i III Gimn., oraz Szkoły Ponadgimnazjalne. Szkołę w Jaśliskach  reprezentowali: Michał Bar uczeń kl. V oraz Piotr Jakubus z kl.VIII . Uczniowie ci w Konkursie Gminnym zdobyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Część pierwsza konkursu miała charakter pisemny, zaś druga ustny. Do części drugiej zakwalifikował się Piotr Jakubus i w rezultacie zdobył III miejsce. W wolnych od zmagań chwilach uczestnicy konkursu mogli bliżej zapoznać się ze sprzętem, który jest w codziennym wyposażeniu OSP Dukla.

Mariusz Kuchta

Opublikowano: 16 kwietnia 2019 07:33