SPOTKANIE Z DORADCMI ZAWODOWYMI

W dniu 05.11.2018r. odbyło się spotkanie uczniów klasy VIII oraz  III gimnazjum z doradcami  zawodowymi,  panem Rafałem i panem Marcinem  z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Krośnie. Tematem warsztatów były zainteresowania i predyspozycje zawodowe a wybór szkoły średniej. W trakcie zajęć młodzież miała możliwość określenia swoich umiejętności osobistych i podzielić się wątpliwościami towarzyszącymi wyborem szkoły oraz zapoznać się z aktualną ofertą szkół ponadgimnazjalnych.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem dalszego kształcenia naszych uczniów.

Irena Mazur

Opublikowano: 03 grudnia 2018 19:26