Dzień Edukacji Narodowej w SP Jasliska

Dnia 12 października 2018 roku o godz. 10.30 w Szkole Podstawowej w  Jaśliskach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy VII oraz Samorząd Szkolny, pod kierownictwem pań: Magdaleny Zawady, Katarzyny Tomkiewicz oraz Elżbiety Hryniak, przygotowali przedstawienie pt. „ Dziady anno domino 2018 –czyli koszmarny sen znękanego nauczyciela”. Krótkie a zarazem bardzo humorystyczne przedstawienie  ukazało  najgorsze zmory  nauczycielskiego  życiu czyli lenia, wagarowicza oraz szkolną modnisie. Całość występu  przeplatana była piosenkami .

Na zakończenie przedstawiciel Samorządu Szkolnego w imieniu wszystkich uczniów złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły doceniając oraz  podkreślając swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Opublikowano: 25 listopada 2018 10:22