Święto Rodziny

Dnia 25.05.2018r. w przeddzień oficjalnego Dnia Mamy odbyła się w naszej szkole uroczystość Święta Rodziny, która tradycyjnie już łączy Dzień Mamy i Dzień Taty. Organizatorami uroczystości były oddziały przedszkolne przy współpracy z klasami I-III. Licznie zebrani rodzice wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję obejrzeć bogaty program artystyczny łączący zarówno warstwę słowną, jak i muzyczną oraz taneczną. Nie zabrakło bowiem wzruszających deklamacji wierszy, inscenizacji, elementów kabaretu, bajek o uniwersalnym przesłaniu, a także pięknych piosenek i tańców. Było głośno, radośnie i bardzo kolorowo. Dzieci wręczyły rodzicom upominki i laurki i złożyły życzenia, do których dołączyli się również zaproszeni goście i nauczyciele.

Takie uroczystości są bardzo ważne zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci – wzmacniają bowiem więzi rodzinne, uczą właściwych postaw, są pięknym dowodem na to, że miłość rodzicielska jest bezcenna i ponadczasowa.

autor tekstu: Beata Madej

Opublikowano: 06 czerwca 2018 18:12