Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Krośnie prosi o pomoc w upowszechnieniu informacji o możliwości uczestnictwa dzieci i młodzieży w wypoczynku letnim organizowanym przez nasze Stowarzyszenie w 2018r.

Oferta zawiera propozycję wyjazdów na kolonie wypoczynkowe, turnusy rehabilitacyjne, obozy młodzieżowe, turnusy integracyjno-wypoczynkowe, półkolonie letnie.

Wśród propozycji krajowych znalazły się wyjazdy do atrakcyjnych miejsc takich jak:

Kąty Rybackie, Kołobrzeg, Krynica Morska, Rowy, Gdynia, Jantar, Grzybowo,  Zakopane,  Rymanów Zdrój .

Wyjazdy zagraniczne: Bułgaria, Grecja, Hiszpania.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w biurze TPD ul. Wojska Polskiego 41 oraz tel. tel. 13 43262-95 na stronie internetowej www.tpdkrosno.pl oraz Facebooku. https://www.facebook.com/tpdkrosno?ref=hl

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Marian Duda