„Bal gimnazjalny 2017”

Dnia 13 czerwca 2017r. w naszej szkole odbył się bal, który zorganizowała klasa III gim. Na zabawę zaproszona była również klasa II gim. Dla uczniów przewidziany był poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Była też możliwość zrobienia wspólnych fotografii, upamiętniających ten wyjątkowy dzień. Najważniejszym punktem był oczywiście taniec w rytm popularnych utworów oraz różne zabawy organizowane na dyskotekach. Wszyscy wspaniale się bawili. Był to też ważny czas dlatego, że mogliśmy go spędzić razem. Była to już ostatnia wspólna impreza przed końcem roku, przed naszym rozstaniem. Mimo, że wkrótce opuścimy mury tej szkoły, to bardzo miło będziemy wspominać ten bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Opublikowano: 27 czerwca 2017 08:56