SZKOLNY KONKURS WIEDZY NA TEMAT KRAJÓW ANGLO- I NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

30 listopada odbył się konkurs sprawdzający jak dużo uczniowie naszej szkoły wiedzą na temat kultury krajów anglo- i niemieckojęzycznych. Uczniowie szkoły podstawowej zmagali się z pytaniami dotyczącymi krajów anglojęzycznych, natomiast uczniowie gimnazjum mieli okazję wykazać się wiedzą na temat Niemiec.

Okazało się, że nasi uczniowie to całkiem nieźli eksperci i nie mieli większych problemów z odpowiedziami na pytania konkursowe. Poniżej znajduje się lista zwycięzców oraz galeria zdjęć.

WYNIKI KONKURSU

– SZKOŁA PODSTAWOWA –                                               - GIMNAZJUM -

I miejsce – Anna Ulita, kl. VI                                 I miejsce – Sara Juzwa, kl. III

II miejsce – Julia Winnicka, kl. V                          II miejsce – Izabela Jakubus, kl. II

III miejsce – Natalia Chowaniec, kl. V                 III miejsce – Patrycja Zawada, kl. II

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

p. Beata Nowak, p. Mariola Szyszlak

Opublikowano: 06 grudnia 2016 19:59