Bezpiecznie z Puchatkiem

W roku szkolnym 2015/2016 Pierwszoklasiści naszej szkoły przystąpili do programu „Klub Bezpiecznego Puchatka".
„Klub Bezpiecznego Puchatka" jest programem edukacyjnym skierowanym do dzieci rozpoczynających naukę w szkole. Jego celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych uczniów na drodze, w szkole, w domu i w czasie zabawy. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie wykonać kolejny, duży krok w kierunku zapewnienia naszym dzieciom bezpieczeństwa. Program edukacyjny ,,Klub Bezpiecznego Puchatka" będą w naszej szkole realizować uczniowie klas I  A i I B pod opieką wychowawczyń: Krystyny Skomiał i Agnieszki Puchalik.

Uczniowie uczestniczący w programie, będą rozwiązywać Test Bezpieczeństwa, który zostanie zamieszczony na stroniewww.bezpiecznypuchatek.pl.

Opublikowano: 22 listopada 2015 17:57