Karnawał w szkole w Jaśliskach

,, NIECH ŻYJE BAL!”

Karnawał w Szkole Podstawowej w Jaśliskach.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową pięknie udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli rodzice i wychowawczyni klasy III.

Świetną ku temu okazją była, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się we wtorek 17 lutego 2015r, na którą czekali z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza oddziałów przedszkolnych i klas I-III, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych Batmanów czy Supermanów. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ Pana Tomka i ,,Wodzirejki ‘’Pani Agaty wszyscy bawili się doskonale. Była to wielka impreza. Uczniowie otrzymali też słodki poczęstunek.

Zabawa karnawałowa była udana. Dzieci i rodzice pokazali, że chcą i potrafią się świetnie bawić. Na temat przebiegu zabawy choinkowej ze strony rodziców, nauczycieli i dzieci padły same ciepłe i pozytywne słowa, wnioskujemy, więc, że był to udany dzień i dobrze spędzony czas. Wszystkim dziękujemy za pomoc!

Kolejne karnawałowe szaleństwo za rok.

K.Skomiał

A.Grodzińska

Zdjęcia a zabawy karnawałowej w "Galerii zdjęc"

Opublikowano: 19 lutego 2015 08:35